Про компанію FARMAGAN

Компанія FARMAGAN була заснована в 1935 році в республіці Сан-Маріно (Італія) і відразу ж зміцнилася на ринку з торговельною маркою Bulbocapillina. Компанія завжди вивчала проблеми, пов'язані зі здоров'ям і красою волосся і шкіри голови. Бренд розвивається в сучасних науково-дослідних лабораторіях Farmagan, всі продукти проходять дерматологічне та мікробіологічне тестування, завжди сприятливі результати підтверджують їх ефективність і хорошу переносимість. Використання новітнього обладнання та сучасних технологій у виробництві, гарантує якість і безпеку відповідно до останніх міжнародних стандартів.
Продукція компанії Farmagan представлена ​​універсальної лінією по догляду за волоссям, унікальною за своїм складом і досить великою тріхологічною лінією, а також лінією по догляду, яка здатна задовольнити потреби сучасного чоловіка.
Торгова марка Farmagan з'явилася недавно в Україні, але відразу зарекомендувала себе завдяки високій якості і активним компонентам, що входять до складу продуктів. Фарвник даної торгової марки володіє щільною текстурою, прекрасно лягає на волосся, що забезпечує легкість у використанні і чудовий результат.

Офіційний дистриб'ютор продукції ТМ Farmagan в Україні- компанія «Золингер».

Запоріжжя
вул. Незалежної України, 13
+38 067 618 40 24
info@farmagan.com.ua